fbpx

Szkoła PLC – konkurs

konkurs-szkola-plc

Są już wakacje, więc szkoła PLC także dobiega końca. W trakcie odcinków tego kursu, które pojawiły się na blogu s7-scl.pl zostały przedstawione najważniejsze zagadnienia teoretyczne na temat programowania sterownika S7-1200 oraz praktyczne wykorzystanie tej wiedzy. Jak śledziłeś na bieżąco Szkołę PLC, to wiesz że nie wszystkie założenia projektowe zostały wykonane. Te które nie zostały wykonane są analogiczne do tych, które pojawiły się na blogu.

Szkoła PLC – konkurs

Zapraszam wszystkich czytelników bloga do zabawy. Czas na dokończenie tego projektu. Do wygrania jest książkaPodstawy programowania sterowników S7-1200 w języku SCL z autografem autora.

książka-Gilewski

Zadanie konkursowe polega na dokończeniu projektu wykonywanego w ramach Szkoły PLC (czyli wykonanie pozostałych założeń projektowych). Program powinien być napisany w TIA Portal (w języku SCL). Projekt powinien kompilować się bez żadnych błędów. W kodzie programu powinien znaleźć się komentarz zawierający informacje o punkcie z wymagań projektowych, który został zaimplementowany.

Na zgłoszenia czekam do 11.09.2016. Projekt proszę spakować i wysłać na adres e-mail tomasz.gilewski@plcspace.pl. Projekt zostanie oceniony pod względem:

  1. Daty dostarczenia
  2. Sposobu rozwiązania (optymalnego kodu i jego przejrzystości).

Informacje o nagrodzie zostaną wysłane e-mailem i będą też opublikowane na stronie www.s7-scl.pl oraz na fanpage bloga czyli www.facebook.com/s7scl

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do udziału.

Kurs wideo

Więcej na temat programowania w języku SCL znajdziesz w kursie Sterownik PLC w praktyce:

pl-usb-1p1-tia-1200-scl_sterownik-plc_w-praktyce-1

Podziel się tym wpisem na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Newsletter - Zapisz się i jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje