fbpx

O mnie

1xZdjecieNazywam się Tomasz Gilewski. Skończyłem studia na Politechnice Białostockiej. Jednym z tematów moich prac magisterskich był projekt linii technologicznej opartej na sterowniku przemysłowym S7-1200. Pracuję w branży przemysłu i automatyki od 2010 roku. Ciągle się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę. Brałem udział w wielu warsztatach technicznych organizowanych przez firmę Siemens. Byłem na szkoleniach, które kończyły się certyfikatem:

- Logo – podstawy konfiguracji i programowania sterownika LOGO

- ST-7PRO1 – programowanie sterowników z serii SIMATIC S7 – szkolenie oparte o sterownik serii S7-300. Omawiało konfiguracje i programowanie sterownika. Opis dostępnych funkcji programowych. Wykorzystanie narzędzi do szukania błędów,

- ST-MICRO1 – progamowanie sterowników S7-1200 w środowisku TIA Portal. Ta wiedza ma dla mnie duże znaczenie w codziennej pracy.

Zaraz po studiach w mojej pierwszej pracy zaczełem zdobywać doświadczenie na temat działania urządzeń i maszyn od strony użytkownika końcowego. Tak solidny fundament w późniejszym okresie znacznie ułatwił tworzenie oprogramowania. Niedługo później zaczełem tworzyć projekt modernizacji linii technologicznej na potrzeby własnego zakładu pracy.

Obecnie tworzę oprogramowanie do sterowników przemysłowych w różnych projektach komercyjnych

Podziel się tym wpisem na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop

Newsletter - Zapisz się i jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje