fbpx

Szkolenie PLC

Sterownik przemysłowy nazywany też sterownikiem PLC (ang. Programmable Logic Controller) to Programowalny Sterownik Logiczny. Sterownik jest rodzajem komputera, który steruje maszyną lub całą linią technologiczną. W 95% jest wykorzystywanych w zakładach przemysłowych. Ostatnio coraz cześciej sterowniki stosuje się w instalacjach inteligentnych domów.

Obecnie liderem na rynku PLC jest firma Siemens, dlatego sterowniki Siemens SIMATIC są bardzo dobrze znane na rynku. Dostępna rodzina SIMATIC S7 zawiera kilka modeli.

Szukając szkolenia PLC powinieneś wiedzieć, jaki model sterownika chcesz poznać. 99% osób wybierając kurs programowania PLC decyduje się na najpopularniejszy sterowniki którym jest SIMATIC S7-1200. Sterownik S7-1200 charakteryzuje się dużymi możliwościami i jest często wybierany do realizacji projektów sterowania.

Szkolenie PLC

Zastanawiasz się, czy zapisać się na szkolenie SIMATIC S7? Nie wiesz, czy warto ukończyć kurs programowania S7-1200?

Kurs PLC Siemens powinien zapoznać Cię lub rozszerzyć Twoją wiedzę i umiejętności. Jeżeli w przyszłości chcesz zajmować się automatyką i programowanie sterowników Siemens, to szkolenie PLC jest właśnie dla Ciebie. W krótkim czasie zdobędziesz szeroką wiedze, której poznanie we własnym zakresie zajmie Ci długi okres.

Kurs PLC dla początkujących – BEZPŁATNY

Bezpłatny-kurs-plc-s7-1200Uczysz się na kierunku technicznym takim jak automatyka, mechanika lub mechatronika? Ne wiesz, co to jest sterownik PLC? Chcesz w krótkim czasie poznać podstawy PLC i programowania? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Przygotowałem specjalnie dla Ciebie bezpłatne szkolenie programowania PLC łącznie z fundamentalnymi podstawami.

darmowe-szkolenie-plc

Nie musisz już dalej szukać. Wszystko masz w jednym miejscu. Pokażę Ci na tym darmowym kursie PLC, jak zaprogramować sterownik PLC od totalnego zera. Ten bezpłatny kurs PLC jest online, więc nie musisz nigdzie jechać. Możesz w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo do tego darmowego szkolenia PLC sterowników S7-1200 firmy Siemens są dołączone nagrania wideo na którym zobaczysz cały materiał opisany w lekcji krok po kroku.

Zobacz szczegółowy plan darmowego kursu programowania PLC i zapisz się już teraz.

Newsletter - Zapisz się i jako pierwszy otrzymasz najnowsze informacje