fbpx

Automatyk-Elektronik

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Cel stanowiska:Utrzymanie ruchu w zakresie prac elektronicznych.

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie linii produkcyjnych w zakresie obsługi elektrycznej i elektronicznej;
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej;
  • Udział w konwersjach, przeglądach, modernizacjach i uruchamianiu linii produkcyjnych;
  • Naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych;
  • Współpraca z Działem Technicznym oraz firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, tytuł inżyniera mile widziany;
  • Uprawnienia SEP 1kv;
  • Znajomość oprogramowania Simatic S7 lub Twin Cat;
  • Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej – sterowników PLC, sieci Profibus, komputerów przemysłowych, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.;
  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki;

Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

emilia.kabak@people.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na posiadanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV
i innych dokumentach rekrutacyjnych przez People Sp z o. o, z siedzibą w Warszawie przy Al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnianie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych powiązanym lub współpracującym z People Sp. z o. o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługują mi prawa do zmiany, dostępu i ochrony moich danych osobowych.

Podziel się tym wpisem na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop